Mgr. Martina Körberová

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Porubská 831, 708 00 Ostrava - Poruba

Aprobace: 1. stupeň ZŠ

Co Martině školení dává?

V prvnich letech pro mě bylo lektorováni motivací naučit se dokonale ovládnout IT techniku tak, aby byla  v mých hodinách pomocníkem. Dnes, kdy se interaktivní technika spíše stává prostředníkem mezi žáky,studenty a učiteli, se snažím  šířit myšlenky jejího smyslupného využívání  v procesu učení. V hodinách zapojuji SMART Notebook, SMART Response,Toglic, E- učebnice.  Postupně se mé lektorování  a poslední dobou také mentorování stalo motorem, lékem proti ustrnutí, které mi umožňuje přiblížit se dnešní mladé generaci. A  úplně nakonec je to dobrá příležitost k setkávání, sdílení a inspiraci mezi zajimavými lidmi.