Mgr. Kateřina Jeřábková

Gymnázium B.Hrabala, Komenského 779, Nymburk

Aprobace: SŠ - anglický jazyk, zeměpis

Co Katce školení dává?

Školím, protože na samém počátku, kdy se s ICT ve školách začínalo, jsem jako řadový a nezkušený učitel jakoukoli metodickou a technickou pomoc velmi postrádala. Vím, že co se člověk učí sám metodou pokusu a omylu, je sice obohacující, ale trvá to mnohonásobně déle, než když se se vším seznámí během jednoho nebo dvou školení pod vedením někoho zkušenějšího. Smartnotebook software mě navíc zaujal nejen svými možnostmi, ale i tím, že nestagnuje, dále se rozvíjí, nabízí nástroje pro práci ve všech oborech výuky, baví studenty a je celkem jednoduchý na ovládání a přípravu. Ještě větší přínos vidím v přístupu AV Media, která školení nejen nabízí učitelské veřejnosti, ale své letory dále systematicky rozvíjí a podporuje je v dalším vzdělávání.