Robotel technické minimum

Workshop pro správce jazykových laboratoří

V rámci konference Robotel jsme připravili speciální workshop pro všechny „technické autority“, tj. všechny IT techniky, správce učeben, ICT koordinátory a další, jenž se starají o jazykovou učebnu. 

Účelem je sdílet s vámi doporučení a tipy pro udržení a rozvoj technologií, které spravujete. Naším společným cílem je funkční a plnohodnotně využívaná technika ve prospěch učitelů i žáků. Nebudeme vás nudit marketingovým povídáním, načerpáte praktické informace a poznatky pro správu ICT ve škole a odpovědi na vaše dotazy. 

Program setkání

 

Zásady bezpečnosti a pravidla údržby multimediální učebny a technologie v ní obsažené k zajištění správné funkčnosti učebny pro výukové potřeby. Jednotlivé komponenty systému Robotel SmartClass a jejich zapojení, propojení s další technologií učebny. Správa laboratoře, aktualizace SW - SW maintenance. Robotel v rámci školní sítě, bezpečnostní otázky. Praktické tipy, co a jak nejlépe nastavit. Nejčastější problémy a jejich řešení.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů