WEB - Aplikace pro zpestření výuky nejen na 1. stupni

(WordArt, Toglic, Quiver, generování QR kódů)

Na tomto webináři si ukážeme možnosti obohacení klasických pracovních listů, ukážeme si, jak dostat dětské obrázky do 3D reality, zahrajeme si zábavné hry jako je Bingo a další a pomocí QR kódů budeme diferencovat ve třídě, napíšeme si netradiční přepis a rozpohybujeme tím také žáky při bojovce v parku.

Program setkání

Tento webinář není zaměřen na ukázku cvičení jako loňský rok, ale na práci učitele se Včelkou během výuky ať už doma, nebo ve třídě (na interaktivní tabuli, tabletech, či počítačích pro hromadnou, nebo individualizovanou výuku).

Odkaz na webinář pošleme zaregistrovaným nejpozději cca 30 min. před začátkem webináře.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

Tento termín je již plně obsazen