Konference pro management školy

Revize RVP jako příležitost aneb Řízení změny ve škole

Vážení a milí ředitelé,

jsme moc rádi, že po delší pauze Vás opět můžeme pozvat na naše dvoudenní inspirativní setkání. Chtěli bychom navázat na naše minulá úspěšná shledání, na konferencích, zahraničních výstavách i v našich inspirativních autobusech.

Hlavním tématem tohoto Klubu ředitelů bude řízení změny ve škole. Jedna výzva střídá další a nyní stojíme před revizí RVP. Podíváme se nejen na aktuální tzv. malou revizi a zavádění nové informatiky, posilování digitálních kompetencí, ale jako zkušení ředitelé už jistě hledíte dál, směrem ke změně ŠVP v kontextu připravované velké revize. Chceme spolu s Vámi vytvořit inspirativní platformu, kde se budete moci vzájemně inspirovat a předávat si zkušenosti. Naším cílem je společně vytvářet skvělé školy, kam všichni rádi chodí, nejen za výukou a vzděláním.

Role ředitele je při přípravě a vedení změny klíčová. Pojďte využít sdílené poznatky a vzájemnou podporu. Těšit se můžete na zajímavé řečníky a konstruktivní diskusi. Navštívíme také moderní učebny CIV center interaktivní výuky a v pátek večer kulturně-socializační program.

Těšíme se na setkání!

Program setkání

PDF o konferenci

Rámcový program, detailnější program bude zveřejněn začátkem listopadu.

PÁTEK  26. 11.

9:30 – 10:00         Registrace, ranní káva

10:00 – 11:20       BLOK I: Řízení změny

11:20 -  11:30       Přestávka na kávu

11:30 – 13:00       BLOK II: Revize RVP

13:00 – 14:00       Oběd

14:00 – 16:00       Prohlídka CIV

17:00 -  23:00       Kulturně-socializační večer

SOBOTA 27. 11.

8:30 – 9:15        Jak na novou informatiku (Štěpánka Baierlová)

9:15 – 10:30      Workshop Řízení změny ve škole I (Marek Tvrdoň a Karel Opravil)

10:30 – 11:00   Přestávka na kávu

11:00 – 12:30    Workshop Řízení změny ve škole II (Marek Tvrdoň a Karel Opravil)

12:30 – 13:00    Shrnutí a závěry z konference

13:00 – 14:00    Oběd

Cena konference 5 000 Kč/osoba. Cena zahrnuje konferenční poplatek, ubytování, stravování a večerní program. Nezahrnuje parkování.

Poznámka

Změna programu vyhrazena.

Cena zahrnuje konferenční i doprovodný program, stravování, ubytování. Akce není akreditovaná v systému DVPP. Účastníci obdrží prosté potvrzení o účasti.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)