WEB - Zábavné zapojení žáků pomocí LABů

Využití SMARTu pro prezenční, smíšenou i distanční výuku

Nechcete vaše žáky zahltit novým učivem, chce jim podat pomocnou ruku, aby učení doma bylo zábavné a pestré? Pojďme využít nástroje LAB, které sami snadno připravíte na míru vašim požadavkům a děti si hravou formou zopakují a upevní probrané učivo. Ukážeme si například aktivitu Zapoj se, Páry, Třídění a další.

V lednu ukončila společnost Adobe svůj Flash a s ním definitivně zmizely i staré LATy. Na webináři vám ukážeme, jak si můžete své oblíbené LATy převést do nového fungujícího formátu nebo si jednoduše během minuty vytvořit pomocí předpřipravených šablon nové neokoukané aktivity LAB.

Program setkání

Odkaz k připojení obdržíte cca 30 minut před začátkem webináře. Nenajdete-li ho v doručené poště, doporučujeme zkontrolovat i složku Hromadné či spam.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)