SS8CG2 - Metody kritického myšlení a práce s texty pro studenty SŠ - WEBINÁŘ

ŠKOLENÍ URČENÉ PRO VOŠPgS, SOŠPg a Gymnázium Praha

ŠKOLENÍ BUDE S OHLEDEM NA AKTUÁLNÍ EPIDEMIOLOGICKOU SITUACI V ČR REALIZOVANÉ DISTANČNÍ FORMOU, A TO ČTYŘMI BLOKY 90MIN. WEBINÁŘŮ, PŘIČEMŽ MEZI JEDNOTLIVÝMI BLOKY JE MINIMÁLNĚ HODINOVÁ PŘESTÁVKA.

Záznam webináře bude uchováván po dobu min. 2měsíců pro případnou kontrolu MŠMT, není veřejně přístupný.

Záznam obdrží jen účastníci webináře.

Školení nabízí inspiraci, jak strukturovat a plánovat výuku a jak podporovat samostatnost a nezávislé myšlení studentů. Prakticky si osvojíte třífázový model E-U-R a metody aktivního učení pro práci s různými zdroji informací. V rámci modelové výuky si vyzkoušíte práci s interaktivními technologiemi a také se studentskými zařízeními pro zapojení studentů do přímé výuky. Dále se zaměříme na rozvoj vědomého čtenářství a vytváření kladného vztahu k vlastní četbě, motivaci pro celoživotní učení. Bude nabídnuta široká škála metod a aktivit atraktivních pro dnešní studenty.

Program setkání

Komu je školení určeno: ředitelům, učitelům gymnázií, SOŠ a SOU, VOŠ

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)