WEB - Základní seznámení s výukou prostřednictvím SMART Notebooku a tvorba videa

základy práce ve SMART Notebooku

Seznámíme vás se SMART Notebookem, ukážeme vám nejznámější nástroje pro interaktivní zapojení žáků, které můžete využít jak při běžné prezenční výuce, tak online. Navíc vám ukážeme, jak si jednoduše vytvořit video.

Důraz bude kladen na praktické využití, doporučení a tipy a ukázky výuky.

Program setkání

Odkaz k připojení obdržíte nejpozději cca 30 minut před začátkem webináře. Nenajdete-li ho v doručené poště, doporučujeme zkontrolovat i složku Hromadné či spam.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

Tento termín je již plně obsazen