WEB - Včelka pro začátečníky

Ukázky aktivit

Zaregistrujte se na webinář Včelka. Je to aplikace zaměřená na výuku čtení, čtenářskou gramotnost, nově i na angličtinu a španělštinu. Žák ji může využívat na tabletu, telefonu i dalších zařízeních. Je doporučována rovněž dětem se specifickými potřebami v oblasti čtení - se Včelkou pracují i PPP. Obrovskou výhodou je, že učitel si může založit vlastní třídu a sledovat tak pokrok svých žáků (a nemusí sedět celý den u PC). Ukážeme si, jak přidat k účtu rodiče jako dohled, aby měl přehled o výsledcích svého dítěte. Nezapomeňte, že čtení se Včelkou je zábava, ať jste doma, nebo ve škole, nebo kdekoliv jinde!

Webinář je určen uživatelům začátečníkům a představí Vám aktivity z různých oblastí češtiny, které můžete využít jak na interaktivní tabuli, tak s žáky na tabletech ve třídě, nebo doma.

Program setkání

Odkaz na webinář pošleme zaregistrovaným cca 30 min. předem.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)