WEB - Hry a kvizy pro výuku online i ve škole

Na webináři se seznámíte s některými aplikacemi a weby vhodnými pro vytváření vlastních her a kvízů (Kahoot, Quizizz,  Toglic, Quizlet) pro žáky s chytrým zařízením. Získáte informace o tom, jak zábavně třídu vyučovat i otestovat nejen ve škole, ale i při výuce na dálku. Vhodné už od 2. roč. ZŠ ve všech částech hodiny a ve všech předmětech.

Program setkání

Odkaz k připojení obdržíte cca 30 minut před začátkem webináře. Nenajdete-li ho v doručené poště, doporučujeme zkontrolovat i složku Hromadné či spam.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

Tento termín je již plně obsazen