WEB: MS Teams + SVSO = distanční výuka kvalitně a interaktivně

Zaměřeno na střední školy

Hledáte, jak distanční výuku co nejvíce přiblížit výuce, kdy máte žáky ve škole? Chtěli byste „pozvat žáky k tabuli“? Nebo hledáte cestu, jak napsat písemnou práci s otevřenými úlohami? Přáli byste si svou výuku okořenit, aby byla zábavnější?  Přihlaste se na tento webinář, který vám ukáže, jak všechny popsané možnosti výuky realizovat. Propojení MS Teams a SMART Online vám pomůže kvalitně učit na dálku i po návratu žáků do zpět do škol.

Program setkání

Odkaz pro přihlášení obdržíte před začátkem webináře. Nenajdete-li v Doručené poště, zkontrolujte ještě složku Hromadné či spam.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)