WEB - Včelka pro pokročilé

Tipy pro online výuku čtení i domácí samostudium

Zaregistrujte se na webinář Včelka, který se bude věnovat NOVINKÁM v tomto programu.  Je to aplikace zaměřená na výuku čtení, čtenářskou gramotnost, nově i na angličtinu a španělštinu. Žák ji může využívat na tabletu, telefonu i dalších zařízeních. Doporučována je i dětem se specifickými potřebami v oblasti čtení - se Včelkou pracují i PPP. Obrovskou výhodou je, že učitel si může založit vlastní třídu a sledovat tak pokrok svých žáků (a nemusí sedět celý den u PC). 

Ukážeme si, jak založit čtenářské účty a třídy, které využijete při zadávání domácí práce, ať už bude probíhat výuka ve škole, nebo na dálku. Naučíme se se Včelkou diferencovat a sestavovat žákům úkoly individuálně jim na míru. Představíme si nástroj, kterým můžete s žáky ve Včelce komunikovat, a spoustu dalších novinek.

Nezapomeňte, že čtení se Včelkou je zábava, ať jste doma, nebo ve škole, nebo kdekoliv jinde!

 

Program setkání

Odkaz na webinář pošleme zaregistrovaným cca 30 min. před začátkem webináře. 

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. 

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů