WEB - Zábavné zapojení žáků pomocí LABů

SMART Výukový SW

Nechcete vaše žáky zahltit novým učivem, chce jim podat pomocnou ruku, aby učení doma bylo zábavné a pestré? Pojďme využít nástroje LAB, které sami snadno připravíte na míru vašim požadavkům a děti si hravou formou zopakují a upevní probrané učivo. Ukážeme si například aktivitu Zapoj se, Páry, Třídění a další.  Webinář je vhodný pro všechny učitele ZŠ.

Program setkání

Odkaz k připojení obdržíte cca 30 minut před začátkem webináře. Nenajdete-li ho v doručené poště, doporučujeme zkontrolovat i složku Hromadné či spam.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)