6. virtuální konference "Výuka na dálku"

Inspirace jak na to!

Víme,  že stávající situace není pro školy jednoduchá a musíte hledat řešení a cesty, jak negativní dopad karanténních opatření omezit. Nenecháme vás v tom samotné.

Dlouhodobě společně řešíme, jak technologie mohou při výuce pomoci, nyní tak využíváme našich zkušeností a rádi Vám společně s našimi partnery pomůžeme najít nejlepší řešení pro Vaši školu a učitele. Připojte se na hodinu z bezpečí a pohodlí domova. 

Program setkání

Jak v těchto dnech funguje hybridní výuka? Inspirace, tipy a příklady dobré praxe od ředitelů a lektorů, kteří už zkušenosti mají. Zajímá vás, jak to vyřešili jinde? Připojte se!

Zároveň se ohlédneme za všemi uplynulými konferencemi a shrneme to nejdůležitější z nich. A podíváme se dál - kam se školy posunuly a co to znamená pro české školství v dalším školním roce.
Skončením výjimečného stavu nic nekončí, ale často teprve začíná. Škola a lidé v ní se nevrátí ihned do původního režimu. Naopak může nastat i různě dlouhé a různě náročné „přechodné období“, které paradoxně často na ředitele klade větší nároky než samotný výjimečný stav.

Klíčové poznatky z krizového leadershipu si pro vás proto připravil Mgr. Miloslav Hubatka.

 
Jak taková virtuální konference vypadá?

 
 

 

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů