WEB - Jak zařadit do svých hodin skupinovou výuku

Na webináři poznáte principy práce ve skupinách (digitálních hnizdech), s tím související možnosti uspořádání třídy, aby práce žáků probíhala co nejplynuleji.

Program setkání

Dále si sami během webináře vyzkoušíte některé nejnovější aktivity ze SMART Výukového softwaru a poznáte různé webové aplikace, které se během skupinové výuky také dají využít. Na závěr si představíme možnosti čtenářské dílny, a práci místo klasické metody práce ve skupinách na papírech, si ji zkusíme v interaktivní podobě.

Motivujte žáky k práci i tak, že je necháte si vyzkoušet roli učitele a sami se staňte v hodině mentorem, tedy tím, kdo je vede. Dovolte žákům si vyzkoušet učit se vzájemně jeden od druhého a podpořte tak jejich kompetence k učení, komunikaci a vztahy ve třídě. Ve webináři si ukážeme jak začít.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)