WEB - Čtenářská gramotnost na SŠ

Na webináři se zaměříme na základní digitální kompetence pro práci s digitálními výukovými materiály podporujícími čtenářskou gramotnost a také vlastní tvorbu učitele v přípravě na výuku. Najdeme vhodné internetové zdroje pro podporu čtenářské gramotnosti. Seznámíte se s tím, jak prakticky propojit online zdroje a moderní technologie s klasicky pojatou výukou.

Program setkání

On-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet a možnosti interaktivní formy tradičních školení.

Vede jej zkušený lektor a umožňují efektivní snížení nákladů školy na účastníka školení. Probíhají přes internet s pomocí videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)