Robotel Klub Liberec

Začínáte učit v jazykové laboratoři Robotel? Absolvovali jste základní školení, ale potřebovali byste si to ještě jednou s někým projít hezky „z očí do očí“? S někým, kdo vám zodpoví otázky, na které jste pak v reálu ve škole narazili? Zajímá vás, jak to dělají jinde? Nebo naopak už jste zvládli běžné používání laboratoře a hledáte inspiraci, co dál? Praktické tipy a postřehy z výuky? Nejste v tom sami!

Program setkání

"Robotel Klub" je neformální setkání jazykářů, kde se paní učitelka Radka Konečná (a třeba i někdo z vás) podělí o své zkušenosti, tipy a triky, nápady na zajímavé aktivity s využitím Robotelu.

Na co se těšit? Debata, sdílení zkušeností + naučíte se něco nového. A k tomu milá společnost, voňavá káva a něco dobrého :-)

Rádi bychom založili novou tradici a setkávali se pravidelně každý 3. čtvrtek v měsíci. Samozřejmě nemusíte chodit pravidelně, ale věříme, že když přijdete jednou, bude vám líto příště vynechat ;-)

Pro úplné začátečníky nebo ty, kteří na instalaci laboratoře ještě čekají, Radka nabízí navíc možnost náhledu do hodiny angličtiny v pátém a třetím ročníku v dopoledních hodinách.

Poznámka

Jedná se o neformální setkání učitelů, akce není akreditována.

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů