SS8CG2 - Metody kritického myšlení a práce s texty pro studenty SŠ

Školení nabízí inspiraci, jak strukturovat a plánovat výuku a jak podporovat samostatnost a nezávislé myšlení studentů. Prakticky si osvojíte třífázový model E-U-R a metody aktivního učení pro práci s různými zdroji informací. V rámci modelové výuky si vyzkoušíte práci s interaktivními technologiemi a také se studentskými zařízeními pro zapojení studentů do přímé výuky. Dále se zaměříme na rozvoj vědomého čtenářství a vytváření kladného vztahu k vlastní četbě, motivaci pro celoživotní učení. Bude nabídnuta široká škála metod a aktivit atraktivních pro dnešní studenty.

Program setkání

Komu je školení určeno: ředitelům, učitelům gymnázií, SOŠ a SOU, VOŠ