SS8ICT1 - Tvorba a úprava digitálních zdrojů pro pedagogy SŠ

Školení rozvíjí dovednosti a kompetence v oblasti využívání ICT při výuce na školách a propojení s tradičními metodami výuky, je zaměřeno na tvorbu a úpravu digitálních zdrojů využitelných ve výuce na středních školách a VOŠ. Seznámíte se s vyhledáváním výukových materiálů, jejich úpravami či vlastní tvorbou s ohledem na žáka a způsob jeho výuky. Naučíte se vytvářet takové výukové materiály, které zefektivní přípravu na výuku a povedou k co nejlepšímu zapojení žáka, případně individualizaci výuky, umožní rychlou zpětnou vazbu, názornost a přehlednost a strukturovanost výuky.

Program setkání

Komu je školení určeno: ředitelům, učitelům gymnázií, SOŠ a SOU, VOŠ