Učíme jazyky lépe - Setkání uživatelů jazykové laboratoře Robotel

Workshopy v rámci konference Učíme jazyky lépe 2016 jsou čtvrtým ročníkem setkání učitelů cizího jazyka všech stupňů základních, středních i vysokých škol, zasvěcené výuce cizích jazyků v digitálních jazykových laboratořích Robotel.

Současná výuka jazyků je z velké míry podporována evropskými dotacemi.  Využijte možnost si prakticky vyzkoušet výuku v nejmodernějších jazykových učebnách předtím, než podáte svůj projekt.

Program setkání

Workshop přivítá všechny pedagogy, kteří nemají praktické zkušenosti se SmartClass+, Robotel, a chtějí si vyzkoušet, jak výuka v jazykové laboratoři prakticky probíhá.

• Praktické ukázky práce s jazykovou laboratoří SmartClass+ – aktivity na rozvoj jazykových dovedností prakticky.
    • Individuální žákovské úlohy – ukázky práce s výukových obsahem, typy individuálních jazykových úloh SmartClass+, jejich sestavení a vyhodnocování.
    • HOMEWORK – přístup k jazykovým cvičením učitele pro žáky z pohodlí domova, tabletů či telefonů. Máte-li svůj vlastní chytrý telefon nebo tablet jakéhokoli výrobce, vezměte jej sebou. Stáhňte si do něj aplikaci SmartClass+ a budete se moci připojit ke do knihovny jazykových úloh zpřístupněným žákům online:

AppStore