Výuka na dálku v Článcích (43)

19.10.2020
Připojení žáků k Robotel SmartClass+ z mobi.. Petr Hendrich

Používáte při distanční výuce Robotel ? Žáci se přihlašují přes odkazy na webu školy svým uživatelským jménem a heslem. Mohou však na svých zaříz..

09.10.2020
Akreditovaná školení jsou nyní i online! Karolína Napravilová

Vláda od 12. do 25. října zakazuje „kongresy a jiné vzdělávací akce“, kam bohužel spadá i DVPP. MŠMT ale umožňuje realizovat jak šablonové, tak dal..

07.10.2020
Připravte se na Halloween Ivana Melíšková

Oblíbili jste si Příšerkový kvíz? Nyní najdete ve SMART Online sezónní halloweenskou verzi. Vyzkoušejte ve třídě, určitě pobaví nejen žáky ;-)

29.09.2020
10 důvodů, proč používat SMART uživatelské .. Antonín Růžička

V rámci příprav na možnou distanční výuku ve škole zřizujete učitelské i žákovské účty Microsoft či Google. Když už máte takto „uklizenou“ kom..

Více z článků

Výuka na dálku ve Videích (26)

Více z videí

Výuka na dálku ve Vzdělávání

Vybírejte z různých webinářů a termínů zde