Výuka na dálku v Článcích (61)

31.03.2022
Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..

09.02.2022
Třída s nápadem …aneb s technikou i bez Mgr. Hana Ulíková

Na konci školního roku 20/21 jsem získala školní jackpot! V průběhu velkých prázdnin se bude opravovat třída, ve které jsem nejenom správcem, ..

28.01.2022
Smíšená výuka naopak? Proč ne! Radka Konečná

V současné době se může nám, učitelům, stát, že se vyskytneme v karanténě či izolaci, zatímco žáci mohou chodit..

11.10.2021
SMART Online nově jako Lumio Mgr. Hana Ulíková

Se SMART Online, resp. online verzí SMART Výukového softwaru Online, jsem ráda pracovala už od jeho vzniku. Tento software je několikrát ročně vyle..

Více z článků

Výuka na dálku ve Videích (40)

Více z videí

Výuka na dálku ve Vzdělávání

Vybírejte z různých webinářů a termínů zde

Výuka na dálku v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE