Výuka na dálku v Článcích (58)

11.10.2021
SMART Online nově jako Lumio Mgr. Hana Ulíková

Se SMART Online, resp. online verzí SMART Výukového softwaru Online, jsem ráda pracovala už od jeho vzniku. Tento software je několikrát ročně vyle..

16.06.2021
Smíšená či kombinovaná výuka i „po covidu“? Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale i bez pandemie se vždy najde nějaký dlouhodobě nepřítomný žák (onkologické diagnózy..

12.05.2021
Smíšená výuka pohodlně Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale po covidovém roce asi všichni víme, že se musíme poprat i se situací, kdy část žáků mám..

19.04.2021
Distanční výuka v MŠ Dagmar Nebuželská

Základní školy učí v režimu distanční výuky s krátkými přestávkami již téměř celý rok. Když jsem si vzpomněla na první dny své online výu..

Více z článků

Výuka na dálku ve Videích (39)

Více z videí

Výuka na dálku ve Vzdělávání

Vybírejte z různých webinářů a termínů zde

Výuka na dálku v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE