Výuka jazyků v Článcích (42)

19.10.2020
Připojení žáků k Robotel SmartClass+ z mobi.. Petr Hendrich

Používáte při distanční výuce Robotel ? Žáci se přihlašují přes odkazy na webu školy svým uživatelským jménem a heslem. Mohou však na svých zaříz..

24.06.2020
Robotel SmartClass+ v novém kabátě Ivana Melíšková

Očekávaná verze 5 je tady! SW pro jazykové laboratoře se mění - na první pohled si všimnete moderní atraktivní grafiky a nového názvosloví. Ale nov..

24.06.2020
Jak učit jazyky nejen s Robotelem, ale i v .. Ivana Melíšková

Opět školíme prezenčně! Obnovili jsme naši nabídku prezenčních kurzů, kdy lektor přijede přímo k vám na školu. Můžete tedy pokračovat v realizaci Š..

23.06.2020
Připravený obsah pro jazykové laboratoře R.. Ivana Melíšková

Máte jazykovou učebnu SC+ Robotel a hledáte hotový obsah? Hledáte inspiraci a potřebujete pomoct s rozjezdem učebny na vaší škole? Od nového š..

Více z článků

Výuka jazyků ve Videích (4)

Více z videí

Výuka jazyků ve Vzdělávání (20)

Více ze vzdělávání

Výuka jazyků v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE