Výuka jazyků v Článcích (77)

22.05.2024
Ohlédnutí za inspirativním setkáním pro řed.. Karolína Napravilová

Na konci dubna jsme se potkali v prostorách SŠ automobilní a informatiky v pražské Hostivaři na inspirativním dni pro ředitele středních škol. T..

17.05.2024
Copilot – AI pro uživatele Microsoft Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Využívá-li vaše škola MS Teams licence, pak máte tento nástroj v pokročilé verzi dostupný zdarma. Díky Microsoft Copilot můžete snadno vytváře..

17.05.2024
Gemini – AI pro milovníky Google Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Pokud rádi pracujte s produkty od společnosti Google, tak si určitě vyzkoušejte práci s umělou inteligenci v nástroji Gemini. Velké ..

13.05.2024
Nechte žáky tvořit vlastní hry Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Tvorba vlastní hry samotnými žáky podporuje jejich motivaci. Při tvorbě a testování se učí řadu důležitých dovedností, od time managementu, komunik..

Více z článků

Výuka jazyků ve Videích (6)

Více z videí