Výuka jazyků v Článcích (32)

Slovníček k online aplikacím Kahoot a Quizizz Martina Štikarovská

V době online výuky a webinářového boomu jsem některým kolegyním a kolegům na webináři slíbila, že napíšu "tahák" pro ty, kterým se líbí aplikace ..

19.03.2020
Robotel SC+ Homework aneb Skvělý pomocník p.. Jakub Fischer

Máte jazykovou laboratoř Robotel a s ní spojený SmartClass+ HomeWork pro práci z domova? Jedná se o variantu pro domácí práci studenta či..

18.12.2019
Učíme jazyky lépe: ohlédnutí za podzimními .. Ivana Melíšková

Během podzimu jsme v šesti krajích uspořádali setkání uživatelů jazykových laboratoří Robotel. Vedle Prahy a Brna jsme za Vámi přijeli i do Liberce..

02.10.2019
EU Šablony II - přehled DVPP kurzů pro cizí.. Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás nová školení, která se zaměřují na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních..

Více z článků

Výuka jazyků ve Videích (2)

Výuka jazyků ve Vzdělávání (20)

Více ze vzdělávání

Výuka jazyků v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE