Výuka jazyků v Článcích (72)

Převrácená výuka Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Převrácená výuka (Flipped classroom) někdy označovaná za metodu integrovaného učení se vyznačuje tím, že úvodní prezentace učiva či jeho základní n..

Simulační výuka Ivana Melíšková

Simulační výuka je vzdělávací metoda, která využívá interaktivní simulace reálných situací nebo procesů k dosažení vzdělávacích cílů. Tyto simulace..

01.03.2024
ChatGPT jako konverzační asistent a nástroj.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Nástroj ChatGPT lze využít jako konverzačního asistenta, se kterým mohou komunikovat žáci a učitel je může doplňovat. Případně lze využít nástroj j..

SmartClass verze 7: nový vzhled, nové funkc.. Ivana Melíšková

S nadšením představujeme SmartClass verze 7 s jeho svěžím a elegantním vzhledem, který posouvá výukovou platformu SmartClass a celou jazykovou lab..

Více z článků