Výuka jazyků v Článcích (41)

24.06.2020
Robotel SmartClass+ v novém kabátě Ivana Melíšková

Očekávaná verze 5 je tady! SW pro jazykové laboratoře se mění - na první pohled si všimnete moderní atraktivní grafiky a nového názvosloví. Ale nov..

24.06.2020
Jak učit jazyky nejen s Robotelem, ale i v .. Ivana Melíšková

Opět školíme prezenčně! Obnovili jsme naši nabídku prezenčních kurzů, kdy lektor přijede přímo k vám na školu. Můžete tedy pokračovat v realizaci Š..

23.06.2020
Připravený obsah pro jazykové laboratoře R.. Ivana Melíšková

Máte jazykovou učebnu SC+ Robotel a hledáte hotový obsah? Hledáte inspiraci a potřebujete pomoct s rozjezdem učebny na vaší škole? Od nového š..

12.05.2020
Online výuka může téměř úplně nahradit výuk.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík

Po tom, co bylo jasné, že školy nebudou uzavřeny jen 2 týdny, jsem začal přemýšlet nad ideálním systémem, jak pokračovat co nejlépe ve výuce. A při..

Více z článků

Výuka jazyků ve Videích (3)

Výuka jazyků ve Vzdělávání (20)

Vypsané termíny: 08.10.2020

Určeno pro: Učitel
Délka: Celodenní
Stupeň: Střední škola
Předmět: Cizí jazyk

Určeno pro: Učitel
Délka: Celodenní
Stupeň: Střední škola
Předmět: Cizí jazyk
Více ze vzdělávání

Výuka jazyků v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE