Výuka jazyků v Článcích (48)

12.04.2021
Typy aktivit, které můžete vytvořit v Smart.. Jakub Fischer

Máte jazykovou učebnu Robotel? Seznámíme vás s možnostmi aktivit, které nabízí vaše jazyková laboratoř. Ve třídě lze vytvořit mnoho různých ak..

22.03.2021
Nahlédněte do knihovny cizích jazyků Karolína Napravilová

V multimediální knihovně FRED najdete materiály ihned použitelné ve výuce, vše v češtině, uzpůsobené českému RVP.

11.03.2021
Podpora výuky jazyků ze Šablon III Ivana Melíšková

Aby byla výuka cizích jazyků co nejnázornější a nejefektivnější, je optimální mít dobře vybavenou multimediální učebnu či přímo jazykovou ..

19.01.2021