Výuka jazyků v Článcích (29)

02.10.2019
EU Šablony II - přehled DVPP kurzů pro cizí.. Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás nová školení, která se zaměřují na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních..

02.10.2019
Upgrade zdarma: Robotel SmartClass+ 4.3.2 Ivana Melíšková

Víte, že v rámci tzv. "SW maintenance" máte nárok na upgrade SW jazykové laboratoře Robotel zdarma? A proč jako učitel chtít míít nejnovější verzi ..

29.09.2019
ČŠI: Jak jsou na tom školy s výukou jazyků? Zdroj: ČŠI

Česká školní inspekce zveřejnila tematickou zprávu, která je souhrnným výstupem inspekční činnosti zaměřené na rozvoj jazykové gramotnosti na ZŠ a ..

06.09.2019
Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

Více z článků

Výuka jazyků ve Videích (2)

Výuka jazyků ve Vzdělávání (21)

Vypsané termíny: 22.11.2019

Určeno pro: Učitel
Délka: Celodenní
Stupeň: Střední škola
Předmět: Cizí jazyk

Určeno pro: Učitel
Délka: Celodenní
Stupeň: Střední škola
Předmět: Cizí jazyk
Více ze vzdělávání

Výuka jazyků v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE