Výuka jazyků v Článcích (68)

29.01.2024
Robotel SmartClass nejen jako nástroj auton.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Multimediální jazyková laboratoř umožňuje podpořit autonomní učení žáků, individualizovanou a personalizovanou výuku. Taktéž je práce s laboratoří..

12.01.2024
Nearpod a jeho využití ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete během výuky pracovat s jednou prezentací a nepřepínat ji ani ve chvíli , když chcete s žáky hrát kvíz nebo je zapojit do skupinové prác..

03.01.2024
Miro – virtuální tabule Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete tvořit myšlenkové mapy, online zápisy, časové osy, šablony na programy akcí (workshopy, projektové dny, konference), podklady pro icebreake..

15.10.2023
Učíme se angličtinu lépe! Radka Konečná

Základní škola, Liberec, ul. 5. května již tři roky vyučuje cizích jazyky v multimediální učebně od AV MEDIA Systems.

Více z článků

Výuka jazyků ve Videích (6)

Více z videí

Výuka jazyků ve Vzdělávání (17)