Výuka jazyků v Článcích (45)

19.01.2021
I Šablony III jsou pro školy zajímavé. Je n.. Jiří Jeništa

Jaro 2021 je pro ZŠ a MŠ poslední možností, jak získat prostředky ze Šablon III - žádosti se přijímají do konce června. Chcete-li však začít realiz..

01.12.2020
Očekávaná bezflashová verze Robotel SmartCl.. Ivana Melíšková

Robotel vydal dlouho diskutovanou a očekávanou verzi svého softwaru SmartClass+, která již není závislá na Flash Playeru. Verzi jsme otestovali a j..

30.11.2020
Konec Flashe Ivana Melíšková

V těchto dnech se můžete na počítačích setkat s hlášením vztahujícím se ke končící podpoře Adobe Flash playeru. Deinstalaci prozatím odmítněte!

19.10.2020
Připojení žáků k Robotel SmartClass+ z mobi.. Petr Hendrich

Používáte při distanční výuce Robotel ? Žáci se přihlašují přes odkazy na webu školy svým uživatelským jménem a heslem. Mohou však na svých zaříz..

Více z článků