Výsledky vyhledávání v Článcích (53)

31.05.2021
Jihočeská robotika OPEN Ivana Melíšková

V uplynulém týdnu 24. - 28. května se uskutečnil v pořadí 3. ročník (ale první zcela online) konference Jihočeské robotiky. Letos jsme se zaměřili ..

11.05.2021
Od pondělí 17. 5. opět školíme PREZENČNĚ! Ivana Melíšková

Odkládali jste školení, protože jste nechtěli distanční formu? Potřebujete dokončit Šablony II? Abyste vše zvládli do konce školního roku a&nb..

10.05.2021
Robotika VEX v roce 2021 Antonín Růžička

S letošními novinkami VEX GO, VEX 123 a VEX V5 Workcell, které přibudou k již známým stavebnicím VEX IQ a VEX V5 (dříve EDR), kterých je na českých..

22.03.2021
Nahlédněte do knihovny přírodních věd Karolína Napravilová

V multimediální knihovně FRED najdete materiály ihned použitelné ve výuce, vše v češtině, uzpůsobené českému RVP.

Více z článků

Výsledky vyhledávání ve Videích (17)

Více z videí

Výsledky vyhledávání ve Vzdělávání (30)