EU projekty v Článcích (74)

ICT ve výuce ze Šablon III Marek Larisch

Počítače se staly základním pracovním nástrojem učitele i žáka, proto potřebujete spolehlivá a kvalitní zařízení vyhovující potřebám školství. V rá..

Projektové dny ze Šablon III Ivana Melíšková

Povinnou aktivitou v Šablonách III je realizace "projektového dne ve výuce". Nebojte se toho, projektový den je zajímavou aktivitou, která bude bav..

Podpora výuky jazyků ze Šablon III Ivana Melíšková

Aby byla výuka cizích jazyků co nejnázornější a nejefektivnější, je optimální mít dobře vybavenou multimediální učebnu či přímo jazykovou ..

Kluby robotiky a zábavné logiky ze Šablon III Antonín Růžička

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom?  V klubech robotiky se často po..

Více z článků

EU projekty ve Vzdělávání (77)

Předmět: Cizí jazyk

Předmět: Český jazyk