EU projekty v Článcích (66)

Můj první dojem z All-in-One PC Alexandr Fales

All-in-One aneb vše v jednom. Je tomu opravdu tak, jak říká název zařízení. Je dobré si ho pořídit, nebo raději zůstat u osvědčených notebooků..

Tandemová výuka – co napsat do záznamu? Alexandr Fales

Dovolte mi tímto článkem uzavřít cyklus článků o tandemové výuce. Tandem jako takový je opravdu přínosem, jak pro spolupracující pedagogy, tak pro ..

Stáž – co napsat do záznamu? Alexandr Fales

Stáž realizovaná v odborné firmě je pro mě zásadní z pozice učitele odborných předmětů. Díky ní se mohu dostat přímo k nejaktuálnějš..

Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol .. Alexandr Fales

Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv (pro SŠ) je velmi zajímavou zkušeností. Pokud máte možnost a čas, kte..

Více z článků

EU projekty ve Vzdělávání (77)

Předmět: Cizí jazyk

Předmět: Český jazyk