Digitální kompetence v Článcích (99)

02.12.2021
BookWidgets – ideální pomocník pro hybridní.. Tomáš Botlík

Hledáte aplikaci s více než 50 šablonami, které Vám snadno umožní vytvořit aktivity pro výuku –  osmisměrky, šibenici, křížovky a další hry? P..

11.10.2021
SMART Online nově jako Lumio Mgr. Hana Ulíková

Se SMART Online, resp. online verzí SMART Výukového softwaru Online, jsem ráda pracovala už od jeho vzniku. Tento software je několikrát ročně vyle..

16.06.2021
Začínáme s revizí RVP a novou informatikou Ivana Melíšková

Koncem května se uskutečnil v pořadí 3. ročník (ale první zcela online) konference Jihočeské robotiky.  Letos jsme se zaměřili na revizi RVP a..

31.05.2021
Jihočeská robotika OPEN Ivana Melíšková

V uplynulém týdnu 24. - 28. května se uskutečnil v pořadí 3. ročník (ale první zcela online) konference Jihočeské robotiky. Letos jsme se zaměřili ..

Více z článků

Digitální kompetence ve Videích (29)

Více z videí

Digitální kompetence ve Vzdělávání (15)

Stupeň: Střední škola
Předmět: Matematika a její aplikace