Digitální kompetence v Článcích (133)

Převrácená výuka Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Převrácená výuka (Flipped classroom) někdy označovaná za metodu integrovaného učení se vyznačuje tím, že úvodní prezentace učiva či jeho základní n..

Simulační výuka Ivana Melíšková

Simulační výuka je vzdělávací metoda, která využívá interaktivní simulace reálných situací nebo procesů k dosažení vzdělávacích cílů. Tyto simulace..

Využití nástroje Canva ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Relativně často realizujeme se žáky aktivity, které vyžadují následně prezentace jejich činností, je jedno, zda se jedná o referáty, prezentování v..

Novinky z BETTu 2024 Ivana Melíšková

Jestliže hlavními  lákadly loňského ročníku známého londýnského veletrhu byla  umělá inteligence a   virtuální realita  a o..

Více z článků