Digitální kompetence v Článcích (130)

09.02.2024
Novinky z BETTu 2024 Ivana Melíšková

Jestliže hlavními  lákadly loňského ročníku známého londýnského veletrhu byla  umělá inteligence a   virtuální realita  a o..

07.02.2024
Interaktivní pracovní listy – Wizer.me Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Rádi objevujete nové nástroje pro tvorbu interaktivních pracovních listů? V tom případě si vyzkoušejte aplikaci Wizer.me . Pracovní listy se autom..

15.01.2024
Andělské počítání Mgr. Hana Ulíková

Je tu další online aktivita, která propojuje různé skupiny žáků a různé předměty . Pokud jste ještě o tomto typu projektu neslyšeli, ráda vám vše ..

12.01.2024
Nearpod a jeho využití ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete během výuky pracovat s jednou prezentací a nepřepínat ji ani ve chvíli , když chcete s žáky hrát kvíz nebo je zapojit do skupinové prác..

Více z článků

Digitální kompetence ve Videích (46)

Více z videí