Digitální kompetence v Článcích (103)

02.06.2022
Červen přináší novinky do SMART Výukového s.. Antonín Růžička

Na začátku června vydal SMARTtech novou verzi SMART Notebook 22.  Zásadní novinkou je změna názvů a vlastností bezplatné verze vs. verze s..

31.03.2022
Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..

09.02.2022
Třída s nápadem …aneb s technikou i bez Mgr. Hana Ulíková

Na konci školního roku 20/21 jsem získala školní jackpot! V průběhu velkých prázdnin se bude opravovat třída, ve které jsem nejenom správcem, ..

17.01.2022
Přehled finančních zdrojů pro školy v letoš.. Ivana Melíšková

Kam bude směřovat podpora a jaké prostředky může škola letos a v následujících letech očekávat? Nový OP J. A. Komenský, iROP a především nově i Nár..

Více z článků

Digitální kompetence ve Videích (29)

Více z videí

Digitální kompetence ve Vzdělávání (15)

Stupeň: Střední škola
Předmět: Matematika a její aplikace