Digitální kompetence v Článcích (106)

23.01.2023
Zkušenosti se setem pro smíšenou výuku v Pr.. Hana Zbořilová

Asi všichni jsme se s radostí vrátili k "normálu" prezenční výuky, ale když mi teď někdo ve třídě chyběl, už mi vrtalo hlavou, zda nevyužít online ..

20.10.2022
(Ne)obyčejné sčítání Hana Ulíková

Už je to nějakou dobu, kdy jsme se online spojily třídy z různých škol a věnovaly se nějakému zajímavému matematickému tématu. Přece jenom jsme mě..

20.10.2022
Projektový den - Global Math Collaboration Hana Ulíková

Letos už se 3. D podařilo uskutečnit první spolupráci s studenty mého amerického kamaráda a kolegy Christophera Collinse z Monticello Highschool.

02.06.2022
Červen přináší novinky do SMART Výukového s.. Antonín Růžička

Na začátku června vydal SMARTtech novou verzi SMART Notebook 22.  Zásadní novinkou je změna názvů a vlastností bezplatné verze vs. verze s..

Více z článků