Výsledky vyhledávání v Článcích (58)

15.04.2024
Deeply jako AI nástroj pro generování obráz.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Deeply umožňuje využití umělé inteligence při generování obrázků, se kterými může učitel pracovat téměř ve všech vyučovacích předmětech. Učitel si ..

Novinky z BETTu 2024 Ivana Melíšková

Jestliže hlavními  lákadly loňského ročníku známého londýnského veletrhu byla  umělá inteligence a   virtuální realita  a o..

04.12.2023
Classroomscreen – nástroj pro moderování ho.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Řešíte míru hluku v hodině, nevíte jak rozdělovat žáky do skupin, chcete jim nabídnout odpočet minut do konce skupinové práce, získat rychlou ..

10.11.2023
Mentimeter – nástroj pro brainstorming a ho.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Pomocí interaktivního nástroje Mentimeter můžete zapojovat žáky do výuky v reálném čase. Nástroj umožňuje především snadnou realizaci brainsto..

Více z článků

Výsledky vyhledávání ve Videích (1)

Výsledky vyhledávání ve Vzdělávání (2)