Výsledky vyhledávání v Článcích (39)

02.12.2021
BookWidgets – ideální pomocník pro hybridní.. Tomáš Botlík

Hledáte aplikaci s více než 50 šablonami, které Vám snadno umožní vytvořit aktivity pro výuku –  osmisměrky, šibenici, křížovky a další hry? P..

29.10.2021
Programování robotů na základní škole - uce.. Hana Hyksová

Robotické hračky i stavebnice si stále více nacházejí své místo ve výuce. Robotika je nedílnou součástí našeho života. Učitelé připravují své žáky ..

11.10.2021
SMART Online nově jako Lumio Mgr. Hana Ulíková

Se SMART Online, resp. online verzí SMART Výukového softwaru Online, jsem ráda pracovala už od jeho vzniku. Tento software je několikrát ročně vyle..

15.09.2021
Metodika pro VEX 123 a VEX GO ke stažení Ivana Melíšková

Máte (nebo plánujte pořídit) robotické sady VEX 123 či GO a přemýšlíte, jak s nimi v hodinách pracovat? Pomůže vám připravená metodika - sady hotov..

Více z článků

Výsledky vyhledávání ve Videích (1)

Výsledky vyhledávání ve Vzdělávání (2)

Určeno pro: Učitel
Délka: Celodenní
Předmět: ICT a digitální technologie

Určeno pro: Vedení školy
Délka: Vícedenní
Zdarma

Výsledky vyhledávání v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE