Webináře nabízejí nové možnosti vzdělávání pedagogů s moderními nástroji.

Máte chuť vyzkoušet netradiční formu školení?

Vadilo vám složité cestování do vzdálených měst na kurz, ale nechcete přijít o možnost interakce s lektorem, který vám poskytne zpětnou vazbu a ochotně odpovídá na všechny vaše dotazy?

Potom neváhejte zúčastnit se některých z našich akreditovaných webinářů.

Co jsou webináře

• Webinář je on-line seminář akreditovaný MŠMT kombinující moderní nástroje, internet a možnosti interaktivní formy tradičních školení.
  • Webináře vede zkušený lektor = pedagog s několika lety praxe s interaktivní výukou i tradičními školeními.
  • Webináře probíhají přes internet v aplikaci s názvem videokonferenční systém SMART Bridgit
  • Webináře nabízí efektivní formu vzdělávání pedagogů a zároveň umožňují efektivní snížení nákladů účastníka kurzu.

Proč se těchto webinářů zúčastnit?

• Rozšiřete své znalosti a dovednosti v práci s autorským programem SMART Notebook.
  • Osobně si vyzkoušejte nové možnosti vzdálené výuky s pomocí moderních technologií.
  • Pod odborným vedením lektora uplatněte své schopnosti a metodické dovednosti na přípravu atraktivních a efektivních DUMů.
  • Rozvíjejte tradiční metody výuky s pomocí nových nástrojů autorského programu SMART Notebook 11
  • Diskutujte s lektorem jako na tradičních prezenčních školeních zaměřených na interaktivní výuku.

Které webináře jsme pro vás připravili ještě tento rok?

• (R)evoluční nástroje pro tvorbu digitálních učebních materiálů, tentokrát s vánoční tématikou.

Jaké webináře pro vás chystáme v roce 2013?

• Odborné webináře - SMART Notebook 11 - novinky, Tvorba atraktivních testů pro SMART Response, DUMy s využití nástrojů Lesson Activity Toolkit, Jak na autorská práva při tvorbě DUMů aj.
  • Předmětové webináře – pro 1. stupeň, cizí jazyky, humanitní i přírodovědné předměty.
  • Tematické webináře – vánoční, velikonoční, pohádkové aj.

Přehled nabízených webinářů bude stále aktualizován v části školení.

Podrobné informace o fungování webinářů najdete v tomto článku: Realizace webinářů a jejich pravidla.