Vyberte si školení, které nebude ztrátou času, DVPP do šablon využitelné v praxi

Šablony jsou velkou příležitostí, jak financovat vybrané pozice na škole, vzdělávání pedagogů v klíčových kompetencích i k nákupu pomůcek.

Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí přeškolení a pro ředitele není jednoduché vybrat si to správné DVPP pro svou školu. My jsme při tvorbě školení kladli důraz především na odbornost autorů a lektorů a praktické využití získaných poznatků v každodenní výuce.

Přesvědčíme Vás o tom na webinářích a to praktickou ochutnávkou
z našich kurzů. V závěru bude prostor i pro diskuzi s garanty školení.

Vyberte si z níže nabízených termínů a registrujte se prostřednictvím tlačítka "Chci se zúčastnit".

21. 3. od 15.00 - 15.45

nebo

23. 3. od 18.00 - 18.45

Výhody školení od AV MEDIA:

• Široká nabídka školení – orientuje se na zdokonalení klíčových kompetencí jako jsou čtenářská a matematická gramotnost, cizí jazyky a vzdělávání pro mateřské školy. Každé školení se snažíme co nejvíce přizpůsobit potřebám Vaší školy.

• Kvalitní DVPP – akreditovaná školení mají svou odbornou pedagogickou část, část nástrojů a technologií a část metodickou. Výstupem školení je certifikát dle požadavků MŠMT.

• Tým odborných lektorů – každé školení sestavil speciální autorský tým složený z odborníka na dané téma ve spolupráci
    s učitelem-lektorem z praxe.

• Cena školení – je navržena tak, aby Vám zbyly prostředky
    na vybavení, nákup pomůcek a další potřeby projektu.

Pro pedagogy jsme připravili webináře zaměřené již na konkrétní klíčové kompetence:

Všechny webináře jsou ZDARMA a probíhají ONLINE přes konferenční systém SMART Bridget. Potřebujete pouze internetové připojení a přihlašovací údaje, které obdržíte do emailu
cca 15 - 30 minut před zahájením webináře.

Přihlaste se na webinář a zjistěte, co vše můžeme Vám
a Vašemu pedagogickému sboru nabídnout.