VIDA! Vysílá živě

Každou středu od 16 hodin na vás čekají pokusy plné zábavy.

Science centrum VIDA! připravilo pro děti zábavné pokusy, které mohou dělat i doma. Připojte se vždy ve středu od 16 hodin a vyzkoušejte si domácí chemii nebo fyziku v praxi. Každý týden se děti naučí něco nového z oblasti přírodních věd. Chemické pokusy a reakce, pokusy s elektřinou, vodou, zkrátka zábavné pokusy,  které vždy překvapí, jsou určeny dětem od 5 do 12 let. K pokusům budete potřebovat vždy jen to, co najdete doma. Každé pondělí se dozvíte, jaký pokus bude následovat, abyste se na něj mohli připravit. Tak neváhejte, podívejte se na  web a pusťte se do toho!