SMART Výukový software - otázky a odpovědi

V minulém článku http://www.veskole.cz/clanky/smart-vyukovy-software-vice-moznosti-pro-ruzne-typy-vyuky jsme představili nový balíček SMART Výukový software.

Nyní přinášíme odpovědi na nejčastější otázky, které se v souvislosti se SMART Výukovým softwarem objevily:

Jak mohu SMART Výukový software získat?

Novinka SMART Výukový software se již nyní dodává se všemi novými tabulemi SMART Board. Současní uživatelé licencí SMART Notebook, kteří mají aktivní předplatné Advantage, mají možnost stejným klíčem nyní aktivovat i SMART amp.

Na kolik počítačů mohu SMART Výukový software nainstalovat?

SMART Výukový software obsahuje 4x aktivaci SMART Notebook, přístup ke vše aktivitám Lesson Activity Builder a 30x aktivaci SMART amp.

Existuje jedna licence pro celou školu?

Bohužel licence pro celou školu, která pokrývala neomezený počet počítačů již v nabídce SMART Technologies není. Na druhou stranu nyní je správný okamžik promyslet kolik licencí opravdu potřebujete.

Co znamená předplatné u SMART Výukového softwaru?

Předplatné umožňuje uživatelům bezplatný přístup ke všem novým funkcím formou upgradů, které budou vydány v průběhu platnosti předplatného a k cloud službám.

Co konkrétně předplatné zahrnuje?

• Všechny nové verze sw SMART Notebook

• Všechny nové aktivity a témata pro SMART LAB

• Všechny nové funkce pro SMART amp

Co stane, pokud mi předplatné vyprší?

• Zůstává vám poslední verze SMART Notebook, kterou jste získali během platnosti předplatného.

• Geogebra – přejde do režimu ke čtení – existující aktivity budou fungovat, nebude možné vytvářet aktivity nové.

• Bloky SMART - přejde do režimu ke čtení – existující stránky s Bloky SMART budou fungovat, nebude možné vkládat nové bloky.

• Pojmové mapy - přejde do režimu ke čtení – existující stránky s pojmovými mapami SMART budou fungovat, nebude možné vkládat nové mapy.

• Maestro – nebude dostupné.

• Pro SMART LAB platí, že všechny aktivity, včetně vašeho obsahu budou i nadále pracovat. Nebude možné vytvářet nové aktivity.

• Aktivita Vykřikněte to nahlas! nebude dostupná.

• SMART amp přejde do režimu ke čtení, to znamená, že uživatelské účty budou nadále fungovat, v amp zůstanou všechny vaše aktivity a obsah, nebude však možné vytvářet aktivity nové.

V případě více informací o SMART Výukovém softwaru prosím kontaktujte svého regionálního obchodního konzultanta.