SMART Notebook Basic je ZDARMA

Součástí dodávky SMART Board  tabule (nebo displeje) je SMART Notebook Basic. Navíc výrobce přidává jako bonus také roční licenci SMART Výukového softwaru.

Rozdíl mezi SMART Notebook Basic a SMART Výukový softwarem

SMART Notebook Basic je základní učitelský software

• Po registraci zdarma pro všechny školy, učitele a žáky, bez ohledu na to zda používají SMART Board nebo tabuli jiného výrobce nebo třeba jen počítač.
  • Vždy aktuální software, kompatibilní s posledním operačním systémem Windows.

SMART Výukový software je placená verze s rozšířenými funkcemi, obsahuje SMART Notebook Basic a navíc

• Formativní testování s pomocí žákovských zařízení.
  • Digitální učební aktivity formou her.
  • Pracovní prostory v cloudu pro spolupráci uvnitř třídy i mimo ni.
  • Sdílení digitálních učebních aktivit a cvičení na žákovská zařízení.
  • SMART Výukový software on-line – cloudové prostředí pro tvorbu, ukládání a sdílení interaktivních cvičení a aktivit.
  • Technická podpora výrobce.

Jak to nyní funguje:

1. Po instalaci sw na počítač běží nejprve SMART sw v plné verzi po dobu 45 dnů.
  2. Pokud chcete používat plnou verzi SMART Výukového sw je třeba aktivovat produktovým klíčem.
    1. Produktový klíč můžete použít z vaší školní licence (viz školní licence níže) nebo získat Admin portálu (viz návod níže)
    2. Pokud sw neaktivujete, změní se na základní SMART Notebook basic.

Školní licence

1. Školní licence SMART Výukového sw je licence pokrývající celou školu.
  2. Školní licence výrazně zjednodušuje práci s licencemi - jedno datum vypršení licence, jeden klíč pro všechny PC, možnost aktivace sw přes uživatelské účty (emailové adresy uživatelů).
  3. Školní licence jsou i licence zakoupené samostatně (třeba pro projektory Epson nebo displeje Prowise) a také prodloužení platnosti licencí.
  4. Školní licence je počítána podle počtu učitelů, kteří sw využívají (např. na škole je 30 učitelů, ale SVS využívá polovina = školní licence pro 15 učitelů).
  5. Cena licence na jednoho učitele je 2750 Kč. S výrobcem se ale podařilo dohodnout nové výhodnější ceny pro české učitele.
    1. Licence pro 1 učitele je 750 Kč bez DPH
    2. Zvýhodněná cena pro 5 učitelů je 3500 Kč bez DPH
    3. Zvýhodněná cena pro 10 učitelů je 6500 Kč bez DPH
    4. Zvýhodněná cena pro 20 učitelů je 12000 Kč bez DPH
  6. Školní licenci lze využít i pro interaktivní tabule, displeje a projektory jiný výrobců jako je Prowise, Epson.
  7. Školní licence může škola objednat přes obchodní konzultanty AV MEDIA nebo partnery

Jak získat bonus SMART Výukový software - klikni ZDE