SMART Klub - soutěž o nejlepší DUM - PRAVIDLA

Zúčastněte se regionálních konferencí SMART Klub aktivně! Nahrajte svůj nejlepší DUM pro využití na interaktivní tabuli SMART Board a hrajte o hodnotné ceny! V článku najdete pravidla této soutěže.

Co můžete vyhrát?

• 1. místo - elektronická čtečka knih Amazon Kindle 5
  • 2. místo - externí disk s kapacitou 500 GB
  • 3. místo - výuková desková hra
  • 4. a 5. místo - domácí malinová šťáva v ozdobné karafě

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Jak se můžete zúčastnit?

Vyberte si některou z regionálních konferencí SMART Klub a přihlašte svůj nejlepší DUM do soutěže tím, že jej do uvedeného termínu nahrajete na portál Veškole.cz s klíčovými slovy "SK-2013-vybrané město".

Pozn. Název DUMu napište podle tématu, kterému se digitální učební materiál věnuje - př. Hlavonožci - opakování.

• 27. 03. 2013 - Teplice / nahrání DUMu s klíčovým slovem SK-2013-Teplice, termín nahrání do 20. 3. 2013
  • 03. 04. 2013 - Liberec / nahrání DUMu s klíčovým slovem SK-2013-Liberec, termín nahrání do 27. 3. 2013
  • 10. 04. 2013 - Tábor / nahrání DUMu s klíčovým slovem SK-2013-Tábor, termín nahrání do 3. 4. 2013
  • 16. 04. 2013 - Plzeň / nahrání DUMu s klíčovým slovem SK-2013-Plzeň, termín nahrání do 10. 4. 2013
  • 23. 04. 2013 - Zlín / nahrání DUMu s klíčovým slovem SK-2013-Zlín, termín nahrání do 17. 4. 2013
  • 15. 05. 2013 - Jaroměř / nahrání DUMu s klíčovým slovem SK-2013-Jaroměř, termín nahrání do 8. 5. 2013

Nahrané DUMy budou zveřejněny na portále Veškole.cz a hodnoceny odbornou porotou z řad pořadatelů - SMART škola, AV MEDIA a odborných lektorů.

Vyhodnocení 5ti finalistů proběhne do 2 dnů od ukončení nahrávání DUMů. Jednoltiví finalisté budou následně informováni o účasti ve finále a budou jim sděleny podrobnější informace.

Jak a co se hodnotí?

Bodovou škálou od 1-10, přičemž 10 získá nejlepší DUM který bude splňovat následující kriteria soutěže:

1. metodika práce nejen s jednotlivými aktivitami, ale celým DUMem při různých fázích výuky
  2. interaktivita (zapojení žáků), motivace,
  3. jednoduchost a využitelnost dalšími učiteli, grafika, originalita
  4. respektování autorských práv
  5. maximální velikost: 1 výukové téma / okruh (ideálně pro praktické využití v 1-3 vyučovacích hodinách)
  6. titulní strana s následujícími údaji: téma hodiny, předmět, ročník, klíčová slova, jméno autora, škola (více v článku zde)

Všechny nahrané DUmy budou po ukončení soutěže vyhodnoceny podle standardních kriterií.

Prezentace 5ti finalistů soutěže proběhne v den konání konference v odpoledních hodinách. Každý prezntující má 10 minut na představení svého DUMu. Klíčovou je především didaktika při různých fázích výuky a metodika, tedy jak s ním ve výuce pracuje učitel a především jak jsou zapojeni žáci.

Celkového vítěze a konečné pořadí všech finalistů určují účastníci konference s pomocí digitálního hlasovacího systému SMART Response.

Veškeré Vaše dotazy k soutěži Vám rádi zodpovíme na adrese info@veskole.cz nebo skoleni@avmedia.cz.

ZÚČASTNĚTE SE SOUTĚŽE A VYHRAJTE JEDNU Z VĚCNÝCH CEN