SMART Board nyní za jedinečnou cenu!

Využijte speciální grantovou nabídku na koupi tabule SMART Board za polovinu ceny!

Ve spolupráci se SMART Technologies vypisujeme speciální grantovou nabídku na interaktivní tabuli SMART Board řady M600.

Požádat může Mateřská, Základní či Střední škola se sídlem v ČR akreditovaná MŠMT, která nemá daný typ tabule a nežádala o grantovou nabídku v loňských letech.

Součástí dodávky tabule je SMART Výukový software zahrnující SMART Notebook, Lesson Activity Builder (soubor vyučovacích aktivit a SMART Amp

SMART Notebook v nejnovější verzi  - celosvětově nejoblíbenější sofware pro interaktivní výuku

Lesson Activity Builder  LAB (soubor vyučovacích aktivit) - šablony, díky kterým vám zabere příprava interaktivního cvičení jen pár minut (více o LAB najdete článku nebo videích)

SMART Amp - nový cloudový nástroj, který umožní zapojit vaše žáky ve třídě i mimo ni z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu (více o SMART amp)

Podmínkou tabule za speciální cenu je vyplnění žádosti.

Pro konkrétní nabídky s cenami a stažení žádosti klikněte na tyto odkazy:

Grantová nabídka pro MŠ     Žádost o tabuli pro MŠ

Grantová nabídka pro ZŠ      Žádost o tabuli pro ZŠ