Školení - uplatněte poukázky

Jako bonus k zakoupenému SMART produktu získávají školy poukázky na školení. Mohou je vyměnit za cenné informace, zdroje a zkušenosti pro efektivní využití zakoupeného produktu.

Pokud jste získali poukázku na školení jako bonus k zakoupené tabuli SMART Board nebo dalšímu SMART produktu, neváhejte ji uplatnit. Bezplatně získáte potřebné informace a prakticky si osvojíte metody, tipy a triky k efektivnímu využití zakoupeného SMART produktu. Certifikovaní lektoři vám předají také hodnotné zdroje a zkušenosti pro tvorbu digitálních učebních materiálů (DUMů).

Podrobnosti o nabízených akreditovaných školeních naleznete na této stránce.

Máte-li 10 a více poukázek, kontaktujte nás na skoleni@avmedia.cz a uspořádáme školení přímo ve vaší škole. Pokud máte méně poukázek, můžete kontaktovat okolní školy a školení uspořádat společně.