Sdílejte své zdroje a zkušenosti nejen s vytvářením DUMů

Vytváříte digitální učební materiály (DUMy) a ověřujete je ve výuce. Sdílejte své zdroje, zkušenosti a výsledky s ostatními na portále VeŠkole.cz.

V českých sborovnách se o nich stále více diskutuje a převážně sami učitelé DUMy vytvářejí. Pokud máte zkušenosti, postřehy, nápady a zajímavé zdroje, sdílejte je s ostatními na VeŠkole.cz. Umožněte například využití vámi zhotovených fotografií ve výukových materiálech. Nahrávejte je na VeŠkole.cz a jako typ DUMu vyberte „Obrázek“.

Je vaše škola příkladem dobré praxe? Máte pozitivní zkušenosti a výsledky s užitím inovativních metod a forem výuky, se zapojením moderních výukových technologií. Máte zajímavé výstupy z projektů EU? Napište nám o nich na info@veskole.cz. Rádi zveřejníme vaše osvědčené strategie, nástroje a techniky.