Přihlaste se k testování SAM Labs

Máte na škole kroužky robotiky a programování a zajímala by vás novinka na trhu stavebnice SAM Labs? Nebo o robotice zatím jen uvažujete a hledáte vhodné řešení
ve formě robotické stavebnice, která děti hravě a jednoduše seznámí se světem programování? Pak právě vám je určena jedinečná možnost zapojit se do testování SAM Labs.

Sady SAM Labs jsou cestou, jak ve třídě nastartovat STEAM výuku. Každá sada obsahuje řadu interaktivních elektronických bloků, které se bezdrátově prostřednictvím Bluetooth připojí do aplikace. Můžete začít s kódováním na vizuální bázi SAM Space a pak přejít na blokové programování prostřednictvím SAM Blockly.

Součástí stavebnice je i metodická příručka, která zajistí rychlou implementaci sad
do školní praxe.

Co získáte zapojením do testování?

• Vybereme 14 škol ze 14 krajů, které získají sadu SAM Labs Maker kit ZDARMA.
  • 50% slevu při koupi sady SAM Labs Steam course kit – Classroom, obsahující 10 balíčků (pro skupinku 2-4 dětí).

Na oplátku od vás očekáváme:

• Inspirativní články a fotografie z testování, které uveřejníme na portále veškole.cz.
  • Videa a ukázky aktivit z vaší třídy, či kroužku robotiky.

Žádost o zapojení do testování nám zasílejte na info@veskole.cz.
Vaše žádosti vyhodnotíme do 31.5. a budeme vás informovat.

Přidejte se k nám a podpořte polytechnickou výchovu vašich žáků.