Nenechte propadnout vaše poukázky na školení

Máte ve vaší stále nevyužité poukázky na školení? Nenechte je propadnout!

Poukázky na školení vydané v roce 2015 mají pouze omezenou platnost. Máte ve škole stále tyto pooukázky nevyužité? Neváhejte a nenechte tyto poukázky a s nimi šanci se proškolit propadnout. Vyberte si z naší nabídky školení zde a poukázky využijte. Platnost je omezena do konce tohoto školního roku, tedy do června 2016. Po tomto termínu budou všechny nevyužité poukázky bez náhrady zrušeny.

Nemáte čas cestovat do jiného města na školení? Využijte své poukázky na online školení ve formě webinářů