DVPP lze již opět absolvovat prezenčně!

Obnovujeme naši nabídku prezenčních kurzů, kdy lektor přijede přímo k vám na školu. Můžete tedy pokračovat v realizaci Šablon a dalších vzdělávacích projektů. Rezervujte si včas termín, kapacity na červen a přípravný týden se rychle plní.

Domluvit si termín již objednaného školení můžete na skoleni@avmedia.cz nebo přímo s lektorem, pokud jste již byli v kontaktu před uzavřením škol.

Nemáte-li ještě vybráno, jaké DVPP v rámci Šablon budete realizovat, podívejte se na naši nabídku. Katalog s krátkými anotacemi si můžete také stáhnout v příloze tohoto článku.

Základní školy mohou vybírat:

Střední školy mohou vybírat:

Nezapomínáme ani na MŠ a volnočasové vzdělávání.

Mateřské školy mohou vybírat:

DDM a střediska volného času: