Angličtina a španělština online se Včelkou zdarma

Oblíbenou aplikaci Včelka můžete využít nejen pro výuku čtení, ale nyní zdarma poskytuje i cvičení pokrývající prvních pět let studia angličtiny či španělštiny. Děti tak procvičují jazyky odbornou a zároveň zábavnou formou na počítači, tabletu nebo telefonu.

Včelka je výuková aplikace, kterou lze spustit online na počítači nebo stáhnout jako aplikaci pro tablety a chytré mobilní telefony. Nově je možné ve Včelce procvičovat kromě čtení také angličtinu či španělštinu.

Cvičení pokrývají prvních pět let studia daného jazyka. Na přípravě se podíleli přímo rodilí mluvčí. Jako celá Včelka je i angličtina a španělština vhodná pro děti s dyslexií nebo jinými SPU. Kromě využití ve školách najde své uplatnění i při soukromém doučování jazyka.

Včelka pro všechny na 6 týdnů zdarma!

Všem rodičům i učitelům nyní plošně nabízíme použití aplikace Včelka a to na 6 týdnů zcela zdarma

Jak mohou děti Včelku získat?

Jednoduše! Použijte unikátní promo kód UCIMESEDOMA

Instrukce, jak použít promo kód UCIMESEDOMA:

1. Zadejte na počítači internetovou adresu www.vcelka.cz
  2. Vpravo nahoře klikněte na červené tlačítko Vstup do aplikace
  3. Zadejte postupně Váš email, heslo a další údaje potřebné pro registraci
  4. Po dokončení registrace klikněte na tlačítko Přidejte prvního čtenáře
  5. Postupujte dle instrukcí dokud neuvidíte seznam cvičení nově vytvořeného čtenáře
  6. Klikněte na zelené tlačítko Použít promo kód
  7. Vepište promo kód UCIMESEDOMA a klikněte na tlačítko Použít
  8. Nyní můžete Včelku zdarma využívat po dobu 6 týdnů!

* V případě, že již registraci ve Včelce máte, první čtyři kroky přeskočte a začněte krokem 5.

Jak mohu jako učitel se žáčky ve Včelce pracovat?

Nejjednodušší cestou je napsat rodičům konkrétní čísla cvičení, která mají žáčci doma procvičovat. Rodič posléze dítěti na počítači pomůže cvičení vyhledat (v sekci Všechna cvičení vyhledá vámi zvolená čísla) a dítě následně samo, bez další nutnosti asistence, procvičuje.

Budeme rádi, když nabídky využijete a poskytnete tak prvostupňovým dětem další alternativu efektivně stráveného času.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv ohledně naší aplikace poradit či pomoct, kontaktujte podporu na e-mailu podpora@vcelka.cz či na telefonním čísle +420 799 512 123.