Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

Místo konání: Základní škola, Praha, Litvínovská 600
Kraj: Praha
09.01.2019

Školení je určeno pouze pro pedagogy 25. ZŠ Plzeň a je ZDARMA. Při registraci zvolte způsob platby na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: 25. základní škola, Plzeň, Chválenická 17
09.01.2019

Školení je určeno pouze pro pedagogy ZŠ Mladá Boleslav.

Místo konání: Základní škola Mladá Boleslav, příspěvková organizace, Mladá Boleslav, Václavkova 950
09.01.2019

Určeno přednostně pro členy Klubu ředitelů. Tato registrace je předběžná - zařazení do pilotní skupiny či na seznam náhradníků Vám bude potvrzeno do poloviny listopadu.  Podpora kompetencí vedoucích pedagogických pracovníků při implementaci digitálních technologií do života školy/školského zařízení . Blok je zaměřen na tyto cíle:   podpora vedoucích pedagogických pracovníků v zavádění Strategie digitálního vzdělávání do roku 2020,   vymezení a způsoby řešení problémů, které musejí vedoucí pedagogičtí pracovníci řešit při implementaci digitálních technologií do života školy/školského zařízení,    pochopení a vytváření podmínek pro efektivní způsoby implementace digitálních technologií do života školy/školského zařízení,    znalost a osvojení schopnosti zavádění postupů a metod implementace digitálních technologií do života školy/školského zařízení.

Místo konání: Praha
Délka: Vícedenní
Cena: Zdarma
12.01.2019
13.01.2019

Školení je určeno pouze pro pedagogy 22. ZŠ Plzeň a je ZDARMA. Při registraci zvolte způsob platby na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: 22. základní škola, Plzeň, Na Dlouhých 49
16.01.2019

Školení je určeno pouze pro pedagogy ZŠ Božkov a je ZDARMA. Při registraci zvolte způsob platby na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: Základní škola a Mateřská škola, Bozkov,
17.01.2019

ŠKOLENÍ JE URČENO POUZE PRO : Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno   Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomoci dlouhodobého vzdělávaní a průběžného sebevzdělávání. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti čtenářské pregramotnosti na MŠ. Školení propojuje inovace vzdělávacího obsahu s rozvojem klíčových kompetencí pedagogů, a to zejména kompetencí k tvorbě příslušného výukového materiálu na podporu vytváření podmínek pro předškolskou přípravu děti ve čtenářské gramotnosti. Nabízí účastníkům semináře příklady aktivit, které mohou využít k rozšíření znalostí a dovedností nejen svých, ale i dětí v oblastech, které se mohou propojovat a přinášet nové impulzy a obohacení v oblasti seznamování s okolním světem. Využití moderních didaktických pomůcek, vzdělávacích prostředků, programového vybavení, online nástrojů ve výchovně vzdělávacím procesu zaměřeném na podporu všestranného rozvoje. Mimo uvedené se pedagogové naučí vyhledávat DUMy a internetové zdroje pro podporu přípravy předškolních dětí při dodržení autorského zákona. Učitelé získají kladný postoj k moderním ICT nástrojům a naučí se je aplikovat do svých hodin, čímž zvýší aktivní přístup dětí k procesu poznávání.

Místo konání: Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, příspěvková organizace, Kladno, Pařížská 2199
Délka: Vícedenní
Cena: 5 400 Kč s DPH
19.01.2019

Určeno poue pro ZŠ Praha - Petrovice   Vzdělávací akce je koncipována tak, že umožňuje zajistit vzdělávání pro celý pedagogický sbor či jeho podstatnou část tak, aby bylo možné z podpořené skupiny pedagogů vytvořit tým s inovačním potenciálem schopným působit na kompetence, ale i hodnoty a postoje ostatních pedagogů ve škole. Vzdělávání povede k pochopení filozofie společného vzdělávání . Zvýší právní podvědomí účastníků, ozřejmí legislativní rámec společného vzdělávání a tím přispěje ke změně sociálního klimatu školy. Program podpoří v dané škole koncept společného vzdělávání. Kurz přispěje k rozvoji kompetencí pedagogů pro práci s heterogenní skupinou žáků, ve které jsou vzdělávání i žáci s potřebou podpůrných opatření (včetně těch v prvním stupni podpory).

Místo konání: Základní škola, Praha, Dopplerova 351
Délka: Celodenní