Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Seznámení s dalšími možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky. Získat tipy a triky, jak rychle a snadno vytvořit výukové materiály s okamžitým zapojením žáků / studentů ve výuce - probírání nové látky, aktivní vyhledávání informací, opakování probraného učiva, procvičování a fixace. Osvojovat si základy grafických a typologických pravidel při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnostmi využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz.

Místo konání: Základní škola, Praha, Litvínovská 600
Délka: Celodenní
Cena: 1 250 Kč s DPH
03.10.2018

Školení je určeno pouze pro Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze. Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

Místo konání: Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze, Praha 9, Pod Táborem 102/5
11.10.2018

12.10.2018

Určeno pouze pro: Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze.

15.10.2018

17.10.2018

22.10.2018

Místo konání: Základní škola, Praha, Litvínovská 600
07.11.2018

Určeno přednostně pro členy Klubu ředitelů. Tato registrace je předběžná - zařazení do pilotní skupiny či na seznam náhradníků Vám bude potvrzeno do poloviny září.  Základní tématický blok bude zahrnovat podporu kompetencí v pedagogickém vedení (vedení pedagogického týmu inkluzivní školy v souvislosti s managementem změny, strategickým plánováním a s využitím mentoringu a koučingu v práci vedoucích pedagogických pracovníků). Důraz bude kladen na vzájemnou výměnu zkušeností a vzájemné učení.

Místo konání: Hotel Jezerka, Ústupky 278, 538 07 Seč
Délka: Vícedenní