ŠKOLENÍ UŘČENÉ PRO ZŠ HOŘAŽĎOVICE, KOMENSKÉHO 211!!! Cílem školení je představit základní funkce systému PASCO, intuitivnost ovládání jednotlivých senzorů a příslušného softwaru, jeho hlavních funkcí a v neposlední řadě propojení s interaktivní tabulí SMART Board a jejím pracovním prostředím. Nastínit úlohu a postavení systému PASCO ve vyučování v předmětech zaměřených na přírodní vědy a cíleného zapojení nových technologií do vyučování.

Místo konání: Základní škola, Horažďovice, Komenského 211
18.02.2019

Školení je určeno pouze pro ZŠ Velké Hamry a je zdarma. Zvolte prosím úhradu na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: Základní škola a Mateřská škola Velké Hamry, příspěvková organizace, Velké Hamry, Velké Hamry 212
19.02.2019

Školení je určeno pouze pro ZŠ a MŠ Jestřebí a je součástí dodávky, nebude Vám nic účtováno. Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

Místo konání: Základní škola a Mateřská škola, Jestřebí,
20.02.2019

Školení je určeno pouze pro ZŠ a MŠ Šindlovy Dvory. Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomoci dlouhodobého vzdělávání a průběžného sebevzdělávání. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti matematické pregramotnosti na MŠ. Školení propojuje inovace vzdělávacího obsahu s rozvojem klíčových kompetencí pedagogů, a to zejména kompetencí k tvorbě příslušného výukového materiálu na podporu vytváření podmínek pro předškolskou přípravu děti v matematické pregramotnosti. Nabízí účastníkům semináře příklady aktivit, které mohou využít k rozšíření znalostí a dovedností nejen svých, ale i dětí v oblastech, které se mohou propojovat a přinášet nové impulzy a obohacení v oblasti seznamování s okolním světem. Využití moderních didaktických pomůcek, vzdělávacích prostředků, programového vybavení a online nástrojů ve výchovně vzdělávacím procesu zaměřeném na podporu všestranného rozvoje . Mimo uvedené se pedagogové naučí vyhledávat DUMy a internetové zdroje pro podporu přípravy předškolních dětí při dodržení autorského zákona. Učitelé získají kladný postoj k moderním ICT nástrojům a naučí se je aplikovat do svých hodin, čímž zvýší aktivní přístup dětí k procesu poznávání.

Místo konání: Základní škola a mateřská škola, České Budějovice, Šindlovy Dvory 40
Délka: Vícedenní
Cena: 5 400 Kč s DPH
25.02.2019
27.02.2019

Místo konání: Základní škola, Praha, Litvínovská 600
Délka: Celodenní
Cena: 1 250 Kč s DPH
06.03.2019

Školení je určeno pouze pro MŠ Hellichova a MŠ Revoluční, Praha. Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomoci dlouhodobého vzdělávání a průběžného sebevzdělávání. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti matematické pregramotnosti na MŠ. Školení propojuje inovace vzdělávacího obsahu s rozvojem klíčových kompetencí pedagogů, a to zejména kompetencí k tvorbě příslušného výukového materiálu na podporu vytváření podmínek pro předškolskou přípravu děti v matematické pregramotnosti. Nabízí účastníkům semináře příklady aktivit, které mohou využít k rozšíření znalostí a dovedností nejen svých, ale i dětí v oblastech, které se mohou propojovat a přinášet nové impulzy a obohacení v oblasti seznamování s okolním světem. Využití moderních didaktických pomůcek, vzdělávacích prostředků, programového vybavení a online nástrojů ve výchovně vzdělávacím procesu zaměřeném na podporu všestranného rozvoje . Mimo uvedené se pedagogové naučí vyhledávat DUMy a internetové zdroje pro podporu přípravy předškolních dětí při dodržení autorského zákona. Učitelé získají kladný postoj k moderním ICT nástrojům a naučí se je aplikovat do svých hodin, čímž zvýší aktivní přístup dětí k procesu poznávání.

Místo konání: MŠ Hellichova, Praha, Hellichova 300
Délka: Vícedenní
Cena: 5 400 Kč s DPH
11.03.2019

Místo konání: Základní škola, Praha, Litvínovská 600
Cena: 1 000 Kč s DPH

Školení je určeno pouze pro SOŠ a SOU Česká Lípa.

Školení je hrazeno v rámci dodávky vybavení. Zvolte prosím úhradu na fakturu, nebude Vám nic účtováno. Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Znát zdroje výukového obsahu, který lze využít při individuální a skupinové práci žáků / studentů. Seznámení s pokročilými možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky na pokročilé úrovni. Získat tipy a triky, jak si organizovat a vytvářet databázi výukových souborů v položce Galerie – Můj obsah. Znát pokročilé grafické a typologické pravidla při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnosti využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz. Umět exportovat výukový materiál do různých formátů, tipy jak je metodicky dále využít.

Místo konání: SOŠ a SOU, příspěvková organizace, Česká Lípa, 28. října 2707
Délka: Celodenní