Místo konání: Základní škola, Praha, Litvínovská 600
Kraj: Praha
Cena: 1 250 Kč s DPH
12.12.2018

Školení je určeno pouze pro ZŠ K.H.Máchy, Doksy a je zdarma. Zvolte prosím úhradu na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: Základní škola K. H. Máchy, Doksy, Valdštejnská 253
17.12.2018

ŠKOLENÍ URČENÉ POUZE PRO ZŠ a MŠ NOVÝ KNÍN!! Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávaní a průběžného sebevzděláváním. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti Matematické gramotnosti na ZŠ a je určeno všem pedagogům s různými aprobacemi (nejen matematikům). Školení umožňuje vyučujícím přírodních věd, informatiky a dalších předmětů seznámení s využitím geogebry, robotiky, logických her, i-učebnic, vzdělávacího portálu, cloudových nástrojů, aplikací grafů a tabulek v návaznosti na prezentační a tabulkové editory a v neposlední řadě poskytuje typizací příkladů využití matematiky v otázkách všedního dne . Mimo uvedené se pedagogové naučí vyhledávat DUMy a internetové zdroje pro podporu přípravy na výuku v přírodních vědách, informatice a dalších předmětech při dodržení autorského zákona . Učitelé získají kladný postoj k moderním ICT nástrojům a naučí se je aplikovat do svých hodin, čímž zvýší aktivní přístup žáků k procesu výuky. Doporučený digitální obsah: Nakladatelství Fraus – licence Flexibooks, Fred

Místo konání: Základní škola a Mateřská škola, Nový Knín, nám. Jiřího z Poděbrad 53
Délka: Vícedenní
Cena: 9 600 Kč s DPH
03.01.2019
05.02.2019

Školení je určeno pouze pro Gymnázium Hostivice. Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Seznámení s dalšími možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky. Získat tipy a triky, jak rychle a snadno vytvořit výukové materiály s okamžitým zapojením žáků / studentů ve výuce - probírání nové látky, aktivní vyhledávání informací, opakování probraného učiva, procvičování a fixace. Osvojovat si základy grafických a typologických pravidel při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnostmi využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz.

Místo konání: Gymnázium Hostivice, Hostivice, Komenského 141
Délka: Celodenní
Cena: 1 250 Kč s DPH
04.01.2019

Kurz je určen pro vedoucí pedagogické pracovníky. Základní tématický blok bude zahrnovat podporu kompetencí v pedagogickém vedení (vedení pedagogického týmu inkluzivní školy v souvislosti s managementem změny, strategickým plánováním a s využitím mentoringu a koučingu v práci vedoucích pedagogických pracovníků). Důraz bude kladen na vzájemnou výměnu zkušeností a vzájemné učení.

Místo konání: AV MEDIA - pobočka Brno, Vídeňská 189/102f, 619 00 Brno-jih – Dolní Heršpice
Délka: Vícedenní
Cena: Zdarma
08.01.2019

Školení je určeno pouze ZŠ Brno, Svážná 9. Při přihlášení zvolte platbu fakturou, nebude vám nic účtováno. Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

Místo konání: Základní škola, Brno, Svážná 9
08.01.2019

Místo konání: Základní škola, Praha, Litvínovská 600
Kraj: Praha
09.01.2019

Školení je určeno pouze pro pedagogy 25. ZŠ Plzeň a je ZDARMA. Při registraci zvolte způsob platby na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: 25. základní škola, Plzeň, Chválenická 17
09.01.2019