Školení je určeno pouze pro ZŠ Otevřená, Brno. Školení je určeno pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele – vše prakticky s důrazem na učitelskou praxi, konkrétně ovládání a nastavení tabule a SW, lišta nástrojů, plovoucí nástroje, záložky, nástroje, činnosti, doplňky, pracovní plocha, práce s inkoustem a popisovači, mazání, tvary a objekty, stínování. Galerie, obrazovka, vlastnosti, klonovač, seskupení, digitalizace, vrstvy, zamykaní, odkazy a zvuk, aj. Školení propojuje inovativní přístup ke vzdělávacímu obsahu s rozvojem klíčových kompetencí žáků, a to zejména kompetencí pro řešení zadaných úkolů vlastními postupy. Účastníkům školení budou předány nejenom znalosti práce s ICT, ale i konkrétní příklady vhodného využití ICT při výuce. Dojde tak k rozšíření znalostí a dovedností nejenom pedagogů, ale i žáků v oblastech využití moderních didaktických pomůcek, vzdělávacích prostředků a online nástrojů ve výchovně vzdělávacím procesu zaměřeném na podporu rozvoje využití ICT ve všech předmětech.

Místo konání: Základní škola, Brno, Otevřená 20a
Délka: Celodenní