Dozvědět se, zda jsme byli při výuce úspěšní, je jedním ze základních kamenů pedagogické činnosti. Zpětná vazba je důležitá nejenom pro ohodnocení práce žáků, ale i pro získání informací o tom, které části vyučované látky je pro žáky složitá, co jim dělá potíže a soustředit se tak cíleně na zlepšení dovedností a znalostí žáků. A k tomu se výborně hodí SMART Výukový software: SMART response 2. odpovědní systém, stejně jako SMART lab, propojuje žákovská zařízení se zařízením učitele – většinou s interaktivní tabulí SMART Board. Spuštěný soubor s hlasováním ukazuje okamžitý stav odpovědí a po ukončení hlasování jeho výsledky vyhodnotí. Žáci uvidí výsledky na svých zařízeních, pedagog na interaktivní tabuli – a ještě je možné výsledky exportovat do souboru ve formátu MS Excelu.   ŠKOLENÍ JE URČENO POUZE PRO ZŠ LOVOSICE!

Místo konání: Základní škola, Lovosice, Sady pionýrů 355
Délka: Celodenní