Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka v MŠ v Článcích (16)

10 tipů - Jak rozjíždíme výuku online na Zá.. Martina Raiserová

Rádi bychom se s Vámi podělili o několik postřehů a rad z našich vlastních dosavadních zkušeností. Možná Vám bude připadat, že většinu z..

Nová situace, nová výzva Martina Raiserová

Naše malá venkovská škola ve Střílkách se dokázala vypořádat se situací díky své předchozí, aktivní práci a projektům, díky nimž získala nadstandar..

Zimní příšerky jsou opět tady! Ivana Melíšková

S příchodem adventu se naše příšerky ve SMART Výukovém sw Online opět oblékly do zimního hávu. Užijte si v hodinách veselé Vánoce!

Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

Školení pro mateřské školky podle vašich př.. Mgr. Nela Votápková

Jak může vypadat školení na interaktivní tabuli, když ji nemáte? Zvažujete její koupi, ale váháte? AV MEDIA nabízí kurzy nejen pro pedagogy 1...