Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka v MŠ v Článcích (16)

29.08.2023
Doporučené rozvojové linky DVPP ze Šablon Ivana Melíšková

Začínáte se rozhlížet po kurzech, abyste využili Šablony? Vsaďte na roky prověřenou kvalitu a dejte tomu čas. J asně se ukazuje, že pro úspěšnou i..

Smíšená či kombinovaná výuka i „po covidu“? Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale i bez pandemie se vždy najde nějaký dlouhodobě nepřítomný žák (onkologické diagnózy..

Distanční výuka v MŠ Dagmar Nebuželská

Základní školy učí v režimu distanční výuky s krátkými přestávkami již téměř celý rok. Když jsem si vzpomněla na první dny své online výu..

Malotřídka v dnešní době: nevýhoda, či naop.. Jana Peřinová

Jsme spádovou školou pro žáky ze dvou malých obcí v příhraniční oblasti se Slovenskem. Pocet žáků naší ZŠ v Pitíně se pohybuje v rozmezí 45–70..

Integrace SMART sw do MS Teams a Google Ivana Melíšková

Oproti běžné výuce ve třídě je na dálku mnohem těžší udržet pozornost, aktivizovat žáky a zapojit je. Ve třídě používáte interaktivní tabuli a..

Stále můžete nakupovat digitální učební pom.. Karolína Napravilová

Digitální učební pomůcky nejsou jen notebooky nebo počítače. Mimořádné prostředky od MŠMT můžete využít i na nákup důležitých doplňků, které zkvali..

28.08.2020
Digitální učební pomůcky pro smíšenou výuku.. Karolína Napravilová

Využijte nyní na nákup digitálních učebních pomůcek pro smíšenou výuku mimořádné prostředky od MŠMT !  Smíšená výuka je, když učitel vede v..

04.05.2020
MŠMT dne 30. 4. zveřejnilo soubor hygienick.. zdroj MŠMT

Ministr školství Robert Plaga včera, v pátek 1. května, na tiskové konferenci oznámil, že resort materiály finalizoval a nyní budou distribuovány ..