Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka na dálku v Článcích (66)

Cheopsohraní – realizace Mgr. Hana Ulíková

Dějepis + robotika + matematika = Cheopsohraní Tak nám tato podivná rovnice vyšla! Chystali jsme se na řešení poměrně dlouho, ale stálo to za ka..

25.03.2023
Cheopsohraní Mgr. Hana Ulíková

Zdá se vám, že je v nadpisu něco, co nelze sjednotit? Že nejde propojit dějepis s matematikou a robotikou? Pevně věřím, že se to povede –..

(Ne)obyčejné sčítání – realizace Mgr. Hana Ulíková

Není to tak dávno, kdy jsme vás zvali na online aktivitu , kdy jsme chtěli s našimi žáky ukázat, že i matematika umí být zajímavá a zábavná. ..

(Ne)obyčejné sčítání Hana Ulíková

Už je to nějakou dobu, kdy jsme se online spojily třídy z různých škol a věnovaly se nějakému zajímavému matematickému tématu. Přece jenom jsme mě..

Projektový den - Global Math Collaboration Hana Ulíková

Letos už se 3. D podařilo uskutečnit první spolupráci s studenty mého amerického kamaráda a kolegy Christophera Collinse z Monticello Highschool.

Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..

Třída s nápadem …aneb s technikou i bez Mgr. Hana Ulíková

Na konci školního roku 20/21 jsem získala školní jackpot! V průběhu velkých prázdnin se bude opravovat třída, ve které jsem nejenom správcem, ..