Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka jazyků v Článcích (73)

SMART Online nově jako Lumio Mgr. Hana Ulíková

Se SMART Online, resp. online verzí SMART Výukového softwaru Online, jsem ráda pracovala už od jeho vzniku. Tento software je několikrát ročně vyle..

Typy aktivit, které můžete vytvořit v Smart.. Jakub Fischer

Máte jazykovou učebnu Robotel? Seznámíme vás s možnostmi aktivit, které nabízí vaše jazyková laboratoř. Ve třídě lze vytvořit mnoho různých ak..

Nahlédněte do knihovny cizích jazyků Karolína Napravilová

V multimediální knihovně FRED najdete materiály ihned použitelné ve výuce, vše v češtině, uzpůsobené českému RVP.

Podpora výuky jazyků ze Šablon III Ivana Melíšková

Aby byla výuka cizích jazyků co nejnázornější a nejefektivnější, je optimální mít dobře vybavenou multimediální učebnu či přímo jazykovou ..

I Šablony III jsou pro školy zajímavé. Je n.. Jiří Jeništa

Jaro 2021 je pro ZŠ a MŠ poslední možností, jak získat prostředky ze Šablon III - žádosti se přijímají do konce června. Chcete-li však začít realiz..

Očekávaná bezflashová verze Robotel SmartCl.. Ivana Melíšková

Robotel vydal dlouho diskutovanou a očekávanou verzi svého softwaru SmartClass+, která již není závislá na Flash Playeru. Verzi jsme otestovali a j..

Konec Flashe Ivana Melíšková

V těchto dnech se můžete na počítačích setkat s hlášením vztahujícím se ke končící podpoře Adobe Flash playeru. Deinstalaci prozatím odmítněte!

Připojení žáků k Robotel SmartClass+ z mobi.. Petr Hendrich

Používáte při distanční výuce Robotel ? Žáci se přihlašují přes odkazy na webu školy svým uživatelským jménem a heslem. Mohou však na svých zaříz..