Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka jazyků v Článcích (72)

Chat GPT ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Patří umělá inteligence do výuky? Jak ji využít snadno k podpoře rozvoje kritického myšlení žáků? Využití umělé inteligence nejen ve výuce si ..

Učíme jazyky lépe - v Praze, Brně, Ostravě .. Ivana Melíšková

A určitě bychom našli i další místa,kde se učí cizí jazyky dobře. Ale toto je výčet měst, kam jsme v dubnu zavítali s naší roadshow pro uživatele d..

18.04.2023
Kolo štěstí - Snadná aktivizace studentů na.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

V aplikaci BookWidgets si můžete vytvořit jednoduchá kola štěstí, které mohou aktivizovat studenty k opakování gramatiky nebo k rozv..

22.02.2023
Multimediální jazyková laboratoř Robotel se.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Při určitém způsobu využívání jazykové laboratoře lze podpořit autonomní učení žáků a zajistit tak rozvoj jejich mluveného projevu v cizím jazyce. ..

Rozvoj sebehodnocení a vrstevnického hodnoc.. Tomáš Botlík

Hledáte nástroj, který by vám ve škole umožnil podpořit rozvoj formativního hodnocení žáků, konkrétně v oblasti sebehodnocení a vrstevnického ..

Procvičujte s žáky němčinu v jazykové labor.. Tomáš Botlík