Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka jazyků v Článcích (73)

Angličtina a španělština online se Včelkou .. převzato z blogu Včelka.cz

Oblíbenou aplikaci Včelka můžete využít nejen pro výuku čtení, ale nyní zdarma poskytuje i cvičení pokrývající prvních pět let studia angličtiny či..

Slovníček k online aplikacím Kahoot a Quizizz Martina Štikarovská

V době online výuky a webinářového boomu jsem některým kolegyním a kolegům na webináři slíbila, že napíšu "tahák" pro ty, kterým se líbí aplikace ..

Robotel SC+ Homework aneb Skvělý pomocník p.. Jakub Fischer

Máte jazykovou laboratoř Robotel a s ní spojený SmartClass+ HomeWork pro práci z domova? Jedná se o variantu pro domácí práci studenta či..

Učíme jazyky lépe: ohlédnutí za podzimními .. Ivana Melíšková

Během podzimu jsme v šesti krajích uspořádali setkání uživatelů jazykových laboratoří Robotel. Vedle Prahy a Brna jsme za Vámi přijeli i do Liberce..

EU Šablony II - přehled DVPP kurzů pro cizí.. Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás nová školení, která se zaměřují na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních..

Upgrade zdarma: Robotel SmartClass+ 4.3.2 Ivana Melíšková

Víte, že v rámci tzv. "SW maintenance" máte nárok na upgrade SW jazykové laboratoře Robotel zdarma? A proč jako učitel chtít mít nejnovější verzi S..

29.09.2019
ČŠI: Jak jsou na tom školy s výukou jazyků? Zdroj: ČŠI

Česká školní inspekce zveřejnila tematickou zprávu, která je souhrnným výstupem inspekční činnosti zaměřené na rozvoj jazykové gramotnosti na ZŠ a ..

Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..