Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka jazyků v Článcích (29)

02.10.2019
EU Šablony II - přehled DVPP kurzů pro cizí.. Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás nová školení, která se zaměřují na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních..

02.10.2019
Upgrade zdarma: Robotel SmartClass+ 4.3.2 Ivana Melíšková

Víte, že v rámci tzv. "SW maintenance" máte nárok na upgrade SW jazykové laboratoře Robotel zdarma? A proč jako učitel chtít míít nejnovější verzi ..

29.09.2019
ČŠI: Jak jsou na tom školy s výukou jazyků? Zdroj: ČŠI

Česká školní inspekce zveřejnila tematickou zprávu, která je souhrnným výstupem inspekční činnosti zaměřené na rozvoj jazykové gramotnosti na ZŠ a ..

06.09.2019
Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

21.06.2019
Více než 200 interaktivních cvičení s okamž.. Ivana Melíšková

Víte, že ve Fredově knihovně na vás čekají desítky interaktivních cvičení, která jsou po vypracování okamžitě vyhodnocena? Vybrat si můžete z mater..

19.06.2019
Nová generace interaktivních materiálů OUP Oxford University Press

Classroom Presentation Tool je novou generací interaktivních materiálů a náhradou za dnes již technologicky překonaný systém tzv. iTools.

27.05.2019
Výsledky pilotáže Let’s Talk Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík, Mgr. Veronika Menoušková

Na Střední odborné škole Drtinova probíhala pilotáž nové multimediální učebnice Let’s Talk! pro výuku angličtiny, která je vytvořena přímo pro pros..

01.04.2019